środa, 19 czerwca 2013

Szkatułki i transfer zdjęć.

Zdjęcia z ostatnich zajęć. Tekst poniżej. Czereśnie na stołach od p. Ali. Dziękujemy.Wczorajszy dzień dla wszystkich Pań był pracowity. Nowe preparaty, sposób nakładania kleju, pasty dla wszystkich był niespodzianką. Na szczęście prowadząca dopiero ochrypła pod koniec zajęć,     bo kiepsko byłoby ze zrozumieniem kolejności wykonywania poszczególnych czynności. Przy tak dużej ilości osób można było polec, ale i tutaj mamy wypracowane pewne zachowania- pomoc wzajemna i to skutkuje. Szkatułki wyszły, jak dzieła sztuki. Moja prywatna zachwyciła córkę- otrzymałam czarodziejskie "Dziękuję" Mam zamiar zrobić jeszcze kilka transferów, by poćwiczyć kolejność nakładania tych wszystkich specyfików. Myślę, że podczas wakacji znajdę na to czas, a jak nie, to Lilka obiecała, że po skończeniu projektu będzie służyła pomocą i jeszcze nieraz pobawimy się transferem.
WSPOMNIENIA Z PIERWSZYCH ZAJĘĆ PROJEKTU
Kartki z techniki pergaminowej
 Pierwsze zdjęcie, to kartka Ani na roczek swojego wnuka, drugie, to praca Asi, naszej wszechstronnej artystki, którą ostatnio podziwialiśmy w Teatrze Współczesnym, podczas występów tanecznych dla małych i dużych.


4 komentarze:

 1. "na szczęście" ochrypłam?
  czyżbym za dużo mówiła? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaraz to sprostuję, na szczęście dopiero ochrypłaś pod koniec zajęć:), bo tak niewiele byśmy zrobiły. Bez Twoich instrukcji. Poprawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajęcia coraz ciekawsze. Widać, że nazwa zobowiązuje skoro Lidka nie może nas przekrzyczeć. Sorki Lidzia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zajęcia:) I jaka liczna grupa.
  Piękne szkatułki i kartki:)
  A ja dostałam smaczka na czereśnie:)

  OdpowiedzUsuń